VW Golf 6 generácie autovolkswagen info — Volkswagen Golf VI

8 Янв 2015 | Author: | Комментарии к записи VW Golf 6 generácie autovolkswagen info — Volkswagen Golf VI отключены


Volkswagen Golf VI

Posted on. 16-03-2011 | By. admin | In.

Volkswagen Golf je malý automobil vyrábaný od roku Golf IV sa považuje za veľmi a rafinované auto. je nástupcom VW a  zaručujeme vám. že pri ňom zažijete z jazdy.

VW Golf  VI je lepší ako predtým. Žiaduce, rafinované a riadenie, ktoré vám poskytne je to čo vám môže auto dať a preto získalo cenu Automobil 2011. Porota bola z novinárov z 56 krajín sveta. brali do úvahy vzhľad, správanie auta, jeho ochrany k životnému prostrediu a aj preto porazil VW Golf aj ako Ford Fiesta, ci Toyota.

Brilantná kombinácia komfortu a ktorú môžete od Volkswagenu hladší a tichší chod ako u konkurentov, tak taký je Golf IV.

Aj keď povedať, že nový Golf  je záležitosť, určite stojí za cent. ktorý zaň dáte. od neho môžete nielen spoľahlivost, ale aj dostatok elegancie, tu nájdete a ktorá sa zapáči Bezpečnosť a zabezpečenie, kontrola za praktickosť, dostatok miesta pre tak toto čakajte od Volkswagenu

Aj na tích najnáročnejšich cestách si byť istý, že vás nesklame a Vy si budete vychutnávať jazdu.

VW je pohodlný v meste, ale aj v jeho okolí. je hladká a nestratíte kontrolu za okolností. Motory sú plynulé a a s 2,0 l dieselom TDI je to obzvlášť pôsobivé. hlavné ovládacie prvky sú s hladkou presnosťou, čo zvyšuje dojem, ktorý VW dozaista

Čo sa týka interiéru auta, plôch je mäkkých na dotyk a z tých, ktoré nie sú, sú pogumované pre textúru.

Či ste fanúšik VW alebo toto auto si vás aj tak získa, vyzerá skvele.

Určite na ňom nič v podobe Hondy Civic, v štýle coupe Renault proste je to len čistý nemecký Predná strana auta omnoho agresívnejšie ako sme zvyknutý pri V. Bočný profil VW je síce totožný, ale jeho dizajn je v retro štýle. Zadná vyzerá úplne inak ako sme u predchádzajúcej generácie a štíhlejšia svetlá robia auto a širšie. Hoci je ešte na rovnakej platforme ako predchádzajúce najnovší Golf vykazuje lepšiu kvalitu interiéru. dizajn sa až tak dramaticky nezmenil, ale si pomyslí, že sedí v úplne voze.

Aj keď to nie je najpriestrannejšiu vozidlo vo svojej stále ale zostáva dostatočne aj pre cestovanie na dlhé vzdialenosti, k prispieva aj  slušné množstvo priestoru.

sk.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf#cite_note-40″predstavuje motory 16v, 1,4L 16v TSI (Preplňovaný). 8v. 1,6L 16v TDI. 2,0L 16v TDI .

VI prináša aj najnovší vývoj 2,0 TDI-horák, ktorý je teraz s Common Rail technológiou, pomáha dosiahnuť zníženie akustického tlaku a aj spotreby Rušné mesto s ulicami je len prekážkou pre spotrebu paliva, šesť-rýchlostná sekvenčná prevodovka každý kúsok energie od s vyššou účinnosťou.

Oficiálne presná spotreba znie  7,1 l na 100 km. ale rátať aj s možnými 11 litrami na 100 km. Aj keď sa  toto môže zdať vysoké, z jazdy určite stojí

V šiestej generácii VW Golf  sa po prvýkrát aj pohon  na LPG. Pri na plyn je výkon motora 72 kW, čo je rovnaké ako pri pohone na benzín. plynu je udávaná 9,2 litra na 100 km.

Čo sa miesta vodiča. môžme že je takmer dokonalé a  výhodou je, že znižovať alebo  zvyšovať  výšku tak, aby vyhovovala každému vkusu. To spolu s nastaviteľným volantom pomáha výborný  celkový prehľad, parkovanie bude hračkou.

Tvarované predné sedadlá sú dobré pre váš chrbát na dlhšie a pozitívom je tiež fakt, že môžu byť v zimnom období vyhrievané v troch etapách.

priestor je dostatočný pre štyri osoby, ale v prípade štyroch plus vodiča by sme doporučovali iba na krátke výlety.

O akustickom môžeme hovoriť ako o lepšom Priestor pre cestujúcich a taktiež pevnosť VW Golf a upravené zóny premenili Golf V na auto v teste zrážky v jeho bezpečnosti.

VW poskytuje pásy s obmedzovačmi ťahu, dva airbagy, dva bočné, dva hlavové a kolenný airbag vodiča.

Takže sa nemožno čudovať, že vsetkých jeho vlastností vďaka nim,  je Volkswagen VI historicky tretím najlepšie modelom .

Interesting Articles

Tagged as:

Other articles of the category "Golf":

Twitter-news
Our partners
Follow us
Contact us
Our contacts

dima911@gmail.com

Born in the USSR

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Volkswagen all cars catalog with specifications, pictures, ratings, reviews and discusssions about cars Volkswagen.